Buty damskie na różne okazje

Zawsze tak było, że panie miały o wiele więcej butów niż mężczyźni. Głównie dlatego, że panie odczuwają większą potrzebę bycia modną. Kobietom nie zawsze jest z łatwością wypatrzyć najwyższej jakości buty, bo moda zmienia się bardzo szybko. Chociaż to bardzo dobrze mieć modne buty, to panie powinny posiadać buty na wielorakie okazje, z których część nie musi być na topie.

Buty codzienne

Są takie dni w życiu większości pań, gdy należy wykonać dużo różach czynności jak uprzątnięcie domu, odebranie dzieci ze szkoły czy zrobienie obiadu. W tych dniach konieczna jest komfortowa para półbutów. Nie zawsze będą one tak modne jakby się tego chciało, ale podczas wykonywania całego szeregu prac najważniejszy jest komfort.

Wysokie obcasy

Każda dama czuje się najlepiej, kiedy ma na sobie buty z wysokimi obcasami. Obcasy są idealne na wieczory, gdy chce się na kimś zrobić pozytywne wrażenie. Jeżeli wychodzisz do drogiej restauracji możesz pozwolić sobie na najmodniejsze buty. Istnieje sporo dobrych miejsc, gdzie można takie buty nabyć oszczędzając jeszcze pieniądze.

Baleriny

Baleriny są bardzo modne, a kiedy się je nosi z prostą spódnicą otrzymać można fantastyczny wygląd. Są znakomite do pracy, zwłaszcza jeśli wymaga ona wykonywania całego szeregu czynności. Obcasy mogą wyglądać świetnie, ale pod koniec dnia pracy często bolą nogi, więc może nie warto.

Lakierki

Znaczna część dam powinna mieć kilka niskich butów na obcasach. Chociaż nie maja one tych obcasów bardzo wysokich nie są już tak komfortowe jak płaskie buty. Są idealne na niektóre okazje, jak rozmowy kwalifikacyjne.

W przeciwieństwie do mężczyzn kobiety w rzeczywistości potrzebują butów na różne okazje, ponieważ dzisiejsze panie podejmują się wielu funkcji.